Стяжні і автовозні ремені

str2Згідно з європейськими Правилам дорожнього руху , стяжні ремені ( ретчети ) обов’язкові до застосування при транспортуванні всіх видів вантажів , що перевозяться по дорогах Євросоюзу автомобільним транспортом.
Кріплення важких і великогабаритних вантажів здійснюється комплектом стяжних ременів з двох , чотирьох , восьми і більше ременів , що виключає можливість створення аварійної ситуації і опрокідованіі автомобіля через самовільного сповзання або переміщення вантажу , під час руху або різкої зупинки .
Стяжні ремені характеризує – легкість , еластичність , зручність і простота використання. При кріпленні , м’яка текстильна стрічка надійно закріплює вантаж, що перевозиться , не пошкоджуючи його , зберігаючи при цьому цілісність упаковки і товарний вид предметів, що перевозяться .
Ремінь для кріплення вантажу з натяжним механізмом , складається з текстильної стрічки , кріпильних гаків , храпового механізму ( тріскачки ) призначеного для ручного натягу стрічки. Застосовується на всіх видах транспорту : залізничних платформах , автомобілях , трейлерах , в контейнерах , причепах та інших рухомих засобах . Служить для закріплення самого широкого спектру вантажів : металопрокату , листових пиломатеріалів , палетів , піддонів , меблів , склопакетів , рулонів , котушок і т.д. Область застосування не обмежується транспортними перевезеннями і широко застосовується в складському господарстві .
Компанія “Скіф Інвест” має власне швейне виробництво , що дає можливість виготовляти стяжні ремені будь-яких довжин і розривних навантажень (від 3 до 10 тонн) , а так само встановлювати в ретчети різні фітинги на вимогу замовника.

Стяжні ремені не є вантажопідйомним механізмом , підйом і переміщення вантажу ретчетамі категорично заборонені!
– Матеріал : поліестер
– Коефіцієнт запасу міцності 2:1
– Температурний діапазон застосування: від -40 ° С до 100 ° С
– Подовження стрічки при досягненні максимальної допустимої робочого навантаження ( LC ) – менше 7 %